kilka słów
o nas

page2_pic1

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na terenie Warszawy i okolic.

Prowadzimy działalność od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe, które kierujemy zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i do spółek prawa handlowego oraz fundacji i stowarzyszeń.

Kompleksowa
obsługa

Jesteśmy do dyspozycji klientów już na etapie rejestracji firmy. Doradzamy przy wyborze optymalnej formy prawnej dla zakładanej działalności oraz pomagamy przy sporządzaniu umów i statutów, a także w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji przekazywanej odpowiednim instytucjom. Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami skarbowymi i ZUS.

Mając na celu najwyższy poziom naszych usług zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, posiadających niezbędne kwalifikacje potwierdzone certyfikatami Ministra Finansów, studiami z zakresu rachunkowości, kursami na wykonywanie pracy Głównego Księgowego, dyplomami ukończenia studium doradców prawno-podatkowo-finansowych, studium syndyków masy upadłościowej i likwidatorów podmiotów gospodarczych i zarządców komisarycznych a także dyplomem ukończenia  studiów i licencją w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

co
oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania z zakresu usług księgowych.

Jako profesjonalne biuro rachunkowe jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi księgowe dla firm oraz osób prywatnych, w których skład wchodzi między innymi

  • Prowadzenie ksiąg handlowych
  • Prowadzenie rejestrów VAT
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS
  • Reprezentacja przed urzędami podatkowymi

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelność i zaangażowanie a także poufność przekazywanych informacji. Nasza działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.